1 / 7
Apartmani-sobi Struga
350 МКД
25.06.2021 15:35

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Apartmani i sobi vo strog centar na gradot,vo blizina na zenska plaza i carshija opremeni so TV i WiFi
Telefon za kontakt Nikolina 070/394-948 Mitre 070612149

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Nikolina
Потврден огласувач
070394948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам