1 / 12
VIKENDICA VO VIKEND NASELBA VO VINICE
90.000 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 18:41

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

160 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

OPREMENI DVE KUKI PO 80 KVADRATI ZAGRADENO SO KOVANA OGRADA 1100 KVADRATI SREDEN DVOR SO OVOSKI ASVALTIRAN PAT NA 500 M NADMORSKA VISINA NA 14 KILOMETRI OD CENTAROT NA SKOPJE
CENA 90 000 €
INFORMACII SAMO NA TEL. 071 212 502
071 212 502 071 212 502

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ime
Потврден огласувач
07000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам