1 / 6
Fiat dukato 2.8 dizel so lift
4.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2019 20:06

Кичево

Fiat ducato 2001 godina 2.8 dizel vo ekstra sostojba registriran do 2 2019 nazad do lift se vozi so B kategorija isto.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Safet
M.MEHMEDI BR.23
Потврден огласувач
078365331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам