1 / 11
IZDAVAM EKSTRA APARTMANI VO STRUGA
1 €
22.08.2018 20:13

Струга / Струга

Број на соби:

10

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mosha pijade

Izdavam apartmani vo Struga 50 60 70m3 sekoj apartman e so sopstveno wc i terasa klima i televizor ekstra ceni poveke informacii na 070 969699

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
070969699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам