заварувач-бравар бара работа
250 МКД
Цената е фиксна
06.11.2019 11:19

Аеродром / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол:

Машко

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

мигмаг и електродно заварување

076 455 119
250 denari od chas

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
076 455119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам