1 / 3
se prodava kuca vo ajducko malo
1 €
02.11.2021 16:57

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

660 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

aleksandar zdravkovski

se prodava kuca vo ajducko malo so najgolemo dvorno mesto .Kucata e so dva vleza Viber broj 070950313

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
070950313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам