1 / 7
Se prodava kuka ili vila blizu stip
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2020 11:07

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

S.ularci

Asvalt do samata ,granici so reka zletovica,ima struja I voda
Pogodno zivealiste za edna familija
Odaleceno od stip 15km
Inf na tel 072 215 931

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
072215931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам