1 / 12
Lux Apartman za turisti vo strog centar 60m2
45 €
Цената е фиксна
05.09.2022 14:48

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

NE GO IZDAVAME
NA LICA POMALI OD 20 GODINI...
Apartmanot "RISTEVSKI 3" e so pogled a ezero i se naogja na 100 metri od ezero i 200 metri od gradskiot plostad...
STROG CENTAR
Kapacitet 2 do 4 lica

Opremen e so:
-Kujna
-Pribor i cinii
-Kupatilo
-Terasa so pogled na ezero
-wi-fi
-Inverter Klima ured
-Lcd Tv so kablovska
-Peskiri
-Fen za kosa
-Elektricen bokal
-Frizider
-Reso
-Pegla i daska za peglanje
VO SEZONA CENATA E OD 50 DO 70 EVRA NOKEVANJE VO ZAVISNOST OD PERIODOT...

NE GO IZDAVAME NA LICA POD 20 GODINI...
"Apartmanot ne se prodava"


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vane
Потврден огласувач
070616480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам