1 / 7
Trokraka spojka
1 €
02.07.2021 21:41

Велес / Велес

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

kontakt 070/611-476 Ile

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
070611476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам