1 / 5
Se prodava kuka so izlez na magistralen pat
1 €
29.05.2023 22:29

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

715 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kuka na magistrala, so izlez na dva patista podelena na 3 imotni lista pogodno za gradba na pogolem objekt so nova markica za gradba od 300m2 vo osnova na p+2+pk.
Cena po dogovor.
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja pod Krusino

1 €

Se prodava kukja

92000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам