1 / 1
Masina vo delovi za kawasaki 636
По Договор
15.08.2021 14:25

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2003

Модел:

ZX6R 636

Masinata e rasturena na delovi ... povejke info na tell

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам