1 / 4
elektricen aparat za varenje
5.000 МКД
09.03.2020 21:14

Охрид / Охрид

se prodava aparat za varenje matrix ews 200 vo ispravna sostojba i ne mnogu koristen cena povolna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

ДИМИТАР ИВАНОСКИ
Потврден огласувач
075755128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам