Logo

ABS PUMPA ZA AUDI,PASAT

Број на оглас: 2915458 | Објавен на: 17.09.2019, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Tип на делови: Систем за сопирање /Кочници

Цена: 160 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ABS PUMPA BOSCH ZA AUDI ILI PASSAT KONTAKT 070211930

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Aco Ristevski

Потврден огласувач