1 / 8
APARTMANI LA STABE - KRUSEVO
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 08:30

Крушево / Крушево

Издавам апартмани во Крушево со посебен влез, сопствено купатило, кабловска TV, WiFi и парно загревање. Одлично место за одмор, спорт, рекреација и чист воздух.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Taki
Потврден огласувач
078301413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам