1 / 1
MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI
1 €
04.07.2022 09:52

Карпош / Скопје

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis na sekakov vid klimi po najpovolni ceni od ovlastena firma...tel.077/655-224

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од: Претпријатие

MEG SISTEMI DOOEL Skopje
Потврден огласувач
+38977655224
Испрати Е-маил до огласувачот

klima uredi

1 €

Montaza i servis na klimi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам