1 / 2
Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki
1 €
18.08.2022 10:00

Гази Баба / Скопје

Se vrsi sekakov vid na Transport
Usluga so Kran Digalka
Utovar istovar i Transport
Nevozmoznoto stanuva Vozmozno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078359610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам