1 / 11
ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god
1 €
Цената не е фиксна
10.03.2023 07:29

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god

So mnogu oprema I mnogu sochuvano. Voziloto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija.‭
Telefon za kontakt 071555599‬

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам