1 / 1
Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 14:34

Демир Хисар

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisar, ili vo blizina. Pratete ponudi na tel ili e-mail don_pupe@hotmail.com ili na tel: 075/340-000

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам