1 / 1
PLAC 820m2 VO BOGORODICA SO MARKICA ZA GRADBA OD 1200m2
25 €
Цената не е фиксна
11.06.2022 06:02

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

820 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Bogorodica, na glaven pat od centarot na 50m. Na samo 500m od isklucok na avtopat
KP 2048 KO Bogorodica
Placot e 820m2, Ima markica za stanbeno deloven objekt so osnova 9x41.5m prizemje+dva kata+ potkrovje ili vkupna izgradna povrsina 1494m2!
Granici od zadna strana so RM, ima moznost za dooformuvanje +30% od povrsinata.
Placot e dignat so nasip i spremen za gradba.
Cena 25eur/m2 fiksna

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DELCOM
Потврден огласувач
0701414141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам