1 / 2
Niva-Ovostarnik
4 €
04.12.2022 18:31

Битола / Битола

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva so 100 koreni aronija 200 koreni loznici-slivi krusi zagradena i ima i sistem kapka po kapka lokacija kaj opitnata stanica mogila pozadi benziskata Pego Petrol kontakt 076-485-708 plus 140 koreni lesnici plus vikendica so pomosni objekti struja od sopstven izvor paneli

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

bale
Потврден огласувач
070886171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам