Logo

Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

Број на оглас: 2920787 | Објавен на: 05.08.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Спрат: 3

Греење: Нема

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat sobi so kupatila (dvokrevetni i 1 trokrevetna) vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero. Kujna za gotvenje nema.

Za povekje informacii 071 539 107.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач