1 / 4
ВЕЛОСИПЕД 29 CUBE AIM BLK GRN
440 €
20.02.2020 00:06

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kataloski broj ITM022327
Velosipedot e nov
Za sekoj kupen velosiped sleduva Podarok


Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Black/Green
SR Suntour XCT Coil, 100mm
CUBE No.10 Semi-Integrated
CUBE Performance Stem, 31.8mm
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
CUBE Performance Grips
Shimano RD-TX800, 8-Speed
Shimano FD-T700-TS6, Downswing, 31.8mm
Shimano ST-EF51, EZ Fire Plus
Tektro MD-280, Mech. Disc Brake
Shimano FC-T501, 42x32x22T, 170mm
KMC Z7
Shimano CS-HG200, 12-32T
CUBE SD20, 32H, Disc
CUBE Alloy Light
CUBE Alloy Light
Schwalbe Smart Sam, Active, 2.1
CUBE PP MTB
CUBE Active 1.1
CUBE Performance Post, 27.2mm
CUBE Varioclose, 31.8mm
14,5 kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Delovi za velosipedi
Потврден огласувач
077682221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам