1 / 4
НОВ ВЕЛОСИПЕД 27.5 CUBE ANALOG GREY RED
720 €
20.02.2020 00:05

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kataloski broj ITM020769
Velosiepdot e nov

Za sekoj kupen velosiped sleduva podarok

Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Grey/Red
RockShox XC 30 TK Coil, 100mm, Remote Lockout
FSA No.10, Semi-Integrated
CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
CUBE Performance Grip
Shimano XT RD-M772-SGS, Shadow, 9-Speed
Shimano FD-M4000, Downswing, 31.8mm Clamp
Shimano SL-M4000, Rapidfire-Plus
Shimano BR-M315, Hydr. Disc Brake (160/160)
Shimano FC-M2000, 40x30x22T, 175mm
Shimano CN-HG53
Shimano CS-HG400, 12-36T
Shimano HB-TX505, QR, Centerlock
Shimano FH-TX505, QR,
CUBE ZX20, 32H, Disc
Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
CUBE PP MTB
CUBE Active 1.1
CUBE Performance Post, 27.2mm
CUBE Varioclose, 31.8mm
14,3 kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Delovi za velosipedi
Потврден огласувач
077682221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам