1 / 4
НОВ ВЕЛОСИПЕД 29 CUBE ATTENTION SL AQUA BLUE
900 €
20.02.2020 00:05

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kataloski Broj ITM022410

Velosipedot e nov
Za sekoj kupen velosiped sleduva podarok

Aluminium Lite, AMF, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready
Aqua/Blue
RockShox Recon Silver TK SoloAir, PopLoc, 100mm
FSA No.10, Semi-Integrated
CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm
CUBE Rise Trail Bar, 680 mm
CUBE Performance Grip
Shimano XT RD-M781-DSGSL, Shadow, 10-Speed
Shimano Deore FD-M618, Downswing, 31.8mm Clamp
Команди Shimano Deore SL-M6000, Rapidfire-Plus
Shimano BR-M315, Hydr. Disc Brake (180/160)
Shimano Deore FC-M617, 36x22T, 175mm
Shimano CN-HG54
Shimano CS-HG50, 11-36T
Shimano HB-M3050, QR, Centerlock
Shimano FH-M3050, QR, Centerlock
CUBE ZX20, 32H, Disc
Schwalbe Smart Sam, Active, 2.25
CUBE Aluminium MTB
CUBE Active 1.1
CUBE Performance Post, 27.2mm
CUBE Varioclose, 31.8mm
13,5 kg

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Delovi za velosipedi
Потврден огласувач
077682221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам