1 / 1
SUDSKI OVLASTENI PREVODI GERMANSKI ↔️ MAKEDONSKI
По Договор
26.11.2022 11:35

Скопје Центар / Скопје

Судски овластени преводи од ↪️ македонски на ↪️ германски јазик и обратно на:
➡️свидетелства,
➡️дипломи,
➡️уверенија,
➡️венчаници,
➡️возачки дозволи,
➡️правни документи,
➡️патни исправи,
➡️ како и секој друг документ за кој е потребна заверка, односно печат од овластен судски преведувач.
Kвалитетно, брзо и професионално!✔️
Цените на преводите зависат од повеќе фактори: колку страници има текстот што преведува, тежина на материјата, како и во кој временски период е потребно да се заврши преводот (итноста).
Контакт:
☎️ Тел./Viber : 076270026
✉️ E-mail: prevodisudskimk@gmail.com
tags: sudski prevodi, germanski jazik, ovlasten sudski preveduvac, германски

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Екстра Дом
ул. Народен Фронт бр.19а, лок. 38б
Потврден огласувач
070274450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам