Logo

Plac vo Volkovo

Број на оглас: 2922635 | Објавен на: 02.08.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 40 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Volkovo, so izlez na glavna i sporedna ulica, vo blizina na avtopatot. Ima gradezna dozvola i site potrebni dokumenti. Cenata e 40e.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач