1 / 1
Куќа Kuka
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.03.2021 09:53

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Населба циглана2

se prodava kuka na dva sprata vo naselba Ciglana 2 Gostivar cena p.o. dogovor kontakt Goran 075646525 I 075646530.Povolno.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Златко Марковски
Потврден огласувач
076845614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам