1 / 4
PATIKI
1.000 МКД
22.04.2021 19:26

Бутел / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Зелена

Prodavam patiki nike hypervenom zelena boja br.36 kopacki lotto br.35. Site se vo odlicna sostojba patikite se igrani samo vo sala a kopackite ne se noseni. Cena 1000denari po par.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071248538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам