1 / 7
Agregat za voda tam" 2000"
1 €
24.09.2018 13:57

Демир Хисар

Agregatot za voda Tam 2000 e fabricko proizvodstvo vo perfektna sostojba .kapacitet na voda mue 2,5 Tona vo minita.sonego odat 28*6metra aluminiumski cefki.isto taka prikolka za cefkite korpa za vodar kolena raskrsnici se komplet .ima i rezervni delovi za motorot.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

ivana
Потврден огласувач
075215999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам