1 / 2
bateriski pistol GERMANSKI parkside 12v 1.5 ap
3.000 МКД
27.10.2018 22:38

Прилеп / Прилеп

novo pistolce germansko PARKSID se vadi futero se koristi i so spirala za busejne i krstac za strafejne

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070838767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам