1 / 12
Соларни сушари за овошје и зеленчук.
249.982 МКД
Со вклучен ДДВ
30.11.2022 19:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор на топлинската енергија се обезбедува од соларна енергија, а дополнително има вградено и ел.грејач. Има конторолер кој ја контролира температурата и влагата. Можност за изработка на поголеми сушари до 500 кг, според барање на купецот. Фотонапонскиот систем за струја е додатен елемент. Тој не е во редовната цена. Рок на изработка е 40 дена од уплата на аванс Цената е со 5% ддв. Плаќање на про-фактура во денари. Работно време од 7-15 часот. од Понеделник до Петок.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од: Претпријатие

Eko Solar
Населба Стар Караорман бб, Штип
Потврден огласувач
075462473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам