1 / 6
HOVERBOARDI- 6.5INCH+SAMSUNG BATERIJA+LED SVETLA+BLUETTOTH
199 €
07.09.2018 19:19

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

GOLEMA AKCIJA :
REGULARNI CENI : 13.999 DEN
NA POPUST CENI: 11.999 DEN

HOVERBOARDI

- 6.5 INCH :
- SAMSUNG BATERIJA
- BLUETTOTH POVRZUVANJE ZA MUZIKA
- LED SVETLO
- POLNAC ZA STRUJA
- SVETLA STRANICKI
- GRATIS TORBICKA ZA NOSENJE .
- KOMPLET NOVI SO KUTIJA

OVLASTEN SERVIS ZA HOVERBOARDI.
REZERVNI DELOVI

ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA.

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

onlineshop
Потврден огласувач
078635415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам