1 / 8
Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали
По Договор
07.05.2022 13:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги најдете во Безистен, Битола, во Јадро.
Може да купувате со Lyoness картичка.
tel. 070395597

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070207597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам