1 / 5
Se izdava deloven prostor vo Stip
3 €
08.08.2022 15:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

600 m²

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje vo naselba Prebek - Stip sprotiv Hotel Izgrev.
Prostorot moze da bide namenet za: izlozben salon ili dukan...

Kontakt telefoni :
070 210 871
078 344 500

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Biljana
Потврден огласувач
078344500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам