1 / 7
Охрид- издавам студија во центарот на градот,цена поволна
450 МКД
04.11.2022 17:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот,5 минути пешки до плоштадот,10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 450 денари по особа!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070536119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам