1 / 10
Iznajmuvam kamp prikolka vo Gradishte - Ohrid
1 МКД
18.06.2022 12:00

Охрид / Охрид

Се издава камп приколка комплетно опремена во Авто Камп - Градиште, Охрид. Цена по договор. Приоритет имаат фамилијарни луѓе!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА БРОЈ: 075-231-199
ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА БРОЈ: 075-231-199

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Anonymous
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам