изнајмување соба за уценици
3.000 МКД
Цената не е фиксна
23.08.2021 16:08

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Се изнајмува наместена соба (на приземје) за две ученички/студентки, во куќа до средно медицинско училиште СОУ Јане Сандански - Штип. Посебен влез, претсобје 20м2, купатило 10м2, подрум, кујна 18м2, кабловска ТВ + оптички интернет. Можност на користење на дворно место.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Кирил
Потврден огласувач
078363329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам