1 / 6
ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР
350 €
Цената е фиксна
23.06.2022 09:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2016

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Tomaki Dimitrovski

STANOT E SLOBODEN OD 1vi AVGUST
Se iznajmuva stan vo stog centar, do grcki konzulat, nova gradba 2016 god. Opremen so nov mebel, klima ured, kujna, video nadzor, itn.
Smetki za struja, voda, i drugi reziski trosoci ne se vkluceni vo cenata, istite gi plakate sami.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Domnika
Потврден огласувач
076485796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам