1 / 8
Se prodava Audi A8Quattro 4.2 TDI 2006 god
8.000 €
Цената не е фиксна
24.05.2023 08:40

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A8 Quattro 4.2 TDI 326 HP, proizvedena 2006 godina, vo odlicna sostojba na BG tablici. Tel. 078 400 084

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
076211707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам