1 / 2
SE PRODAVA KOPLET ZEMJISTE I SUMA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2021 07:42

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

40000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava POVOLNO kompletan imot vo s. NERAV so zemja i so jaka bukova i dabova suma, ima voda struja, do sam pat, mesto vikano Garina. Cena po dogovor. tel .075 270 430

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075 270 430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам