Logo

Se izdavaat sobi za Turisti

Број на оглас: 2934775 | Објавен на: 15.08.2020, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Струја

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat 2,3,4 krevetni sobi kaj Arena vo Ohrid.
telefon 076/866-834

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач