1 / 6
Iznajmuvame Sobi i Dvosoben Stan
1 МКД
Цената не е фиксна
31.08.2022 07:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se iznajmuva na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Konfor klase 60m2/ vo centarot na Ohrid, vednas do Opstina Ohrid 80m od ezero / dnevna, spalna, kujna, kupatilo, terasa, besplatan parking, internet, klima i tn.
Kapacitet vo stanot e 5 do 6 osobi
Cena od 20 do 50e nocevanje.
Tel 075665426 i 076501103

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Zorica
Потврден огласувач
076501103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам