1 / 5
ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ
180.000 €
Цената не е фиксна
07.09.2021 11:34

Штип / Штип

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2009

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

levaci

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа градежно неизградено земјиште од 500 м2 . Ima izgeadeno bazen od 9m na 4 m dlabocina 1.70 so filter stanica.
Kukata poseduva imoten list.
Во цената е вклучена и парцелата.
075/391-101Ана

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ana
Потврден огласувач
075391101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам