Инструктори и предавачи за Авто Школа
По Договор
12.06.2019 12:30

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бараат инструктори за Б категорија . Телефон за контакт 078 424 425

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Selika
Потврден огласувач
078243414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам