1 / 5
Mustang 2.3 317cv
38.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.01.2023 15:44

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Mustang

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

50000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2017

Сила на моторот:

231 kw / 314 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

мултифункционален волан, спортски издувен Speakerphone, USB, екран на допир, камера за помош при паркирање, старт / стоп Автоматски, Електрични ретровизори страна, озвучување, спортска суспензија, Навигација, Серво управувач, сензор за дожд, вентилација седишта, Греење на седишта, електрично прилагодување на системот седишта, шофершајбната загрева, спортски пакет, MP3, дневните светла, имобилизатор, светла за магла, ESP, гласовна контрола, контрола на тракцијата, автоматска контрола на климата, Boardcomputer, клима уред, централно заклучување без клуч, централно заклучување, Bluetooth, радио, аларм, моќ прозорци , Патнички воздушно перниче, abs
  За било какви информации контактирајте не на 3278223474
  Американската икона конечно е земја во Европа! Ford Mustang, 2.3 EcoBoost мотор од 317 коњи, двојки од 434 N / m, 0-100 за 4,8 секунди! Вистински уличен ѕвер! Автомобилот за составување на 19 "тркала, кожен ентериер во вкупно, периметар аларм, Sync 3 следната генерација систем со екран на допир 8", задни паркинг сензори со задна камера, автоматска контрола на климатизацијата со двојна зона, и многу повеќе!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Lulzim
Потврден огласувач
3278223474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам