1 / 1
BOGOMILA- NEZILOVO
4.000 €
Цената е фиксна
03.04.2020 11:54

Карпош / Скопје

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLAC NA SAM PAT 300M2 KOJ VODI DO RESTORANT RIBNIK NEZILOVO PLACOT E NA SAMIOT PAT DO REKATA BABUNA PRIKLUCOK ZA STRUJA VODA VO BLIZINA CENA 4000 EVRA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Beti
Потврден огласувач
078366469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам