1 / 4
PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.07.2022 11:02

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

470 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.)
Lokacioni:
Rruga kryesore qe shkon nga kazerma deri te pruga (hekurudha), MakPetroll depoja.

Cmimi sipas mareveshjes...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

BMW 5
Потврден огласувач
072205579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам