1 / 2
Se prodava kukja vo s.Misleshevo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2018 20:08

Струга / Струга

Број на соби:

12

Квадратура:

350 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

5630 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

s.Misleshevo Struga

Za povekje informacii javete se na telefon:
078/532-511
070/261-514
075/503-199

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dimitar Mizimakoski
s.Mislesevo Struga
Потврден огласувач
075503199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам