Logo

Golf 6 2.0tdi

Број на оглас: 2937920 | Објавен на: 19.09.2019, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 6  2.0Tdi
Kilometri:200.000
Kw:81 (110ps)
Godina:2008/2009
4/5 vrati
Multifuncionalen Volan
Interier ALCANTARA
Tempomat
Maglenki
Senzor za dozd
Elektricni stakla
Bluetooth
Aux
Brzini 5+R
BordComputer
Display so touch
Interier mnogu socuvan
Felni 16-ki so Novi Gumi Michelin
Servisiran komplet
Registriran 1 godina
070236554

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Peci

Потврден огласувач