Logo

DELOVI ZA GOLF 4 AUDI a3 PASSAT GOLF3 VENTO SEAT

Број на оглас: 2939515 | Објавен на: 16.09.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf audi

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Td. SDI. TDI. 1.8-1.8T. 1.4benzin. 1.6 benz

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Seki

Потврден огласувач